Адміністративні справи (до 01.01.2019) /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 2а/2370/879/2012

Дата ухвалення рішення:
22.03.2012
Зареєстровано:
27.03.2012
Cуддя:
П.Г. Паламар
Оприлюднено:
28.03.2012
Категорія справи:
Справи зі спорів з приводу охорони навколишнього природного середовища, зокрема зі спорів щодо:
Суд:
Черкаський окружний адміністративний суд
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Адміністративне

У Х В А Л А

про відкриття провадження в адміністративній справі22 березня 2012 року справа № 2а/2370/879/2012


Суддя Черкаського окружного адміністративного суду Паламар П.Г., здійснивши підготовку до судового розгляду справи за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «ЛатАгроІнвест»до державної екологічної інспекції у Черкаській області про визнання припису недійсним, -

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛатАгроІнвест»(далі - позивач) звернулось до суду з адміністративним позовом до державної екологічної інспекції у Черкаській області (далі - відповідач) про визнання припису недійсним.

В адміністративному позові позивач просить:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Визнати нечинним припис від 18.01.2012 року № 10, а саме в частині п. 3 щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, п. 5 щодо отримання дозволу на спецводокористування до 01.03.2012 року та п. 6 щодо забезпечення ведення журналу первинного обліку водоспоживання та водовідведення по формі ПОД-11 без порушень.

Спір виник із публічно-правових відносин і відповідно до статті 17 Кодексу адміністративного судочинства України належить до компетенції адміністративних судів та має розглядатися у порядку адміністративного судочинства.

Підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 104-107, ст. 110, ст. 121, ст. 165, Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю «ЛатАгроІнвест»до державної екологічної інспекції у Черкаській області про визнання припису недійсним.

Призначити судове засідання на 02 квітня 2012 року, о 09 годині 00 хвилин, яке буде проводитись у приміщенні Черкаського окружного адміністративного суду за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 245.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Направити відповідачу копію позову та додатки до нього.

Зобов’язати відповідача, в разі невизнання адміністративного позову, подати до 02 квітня 2012 року заперечення проти адміністративного позову та докази якими вони обґрунтовуються.

В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Особи, які беруть участь у справі та не можуть з поважних причин прибути до суду, зобов’язані завчасно повідомити про це суд.

Ухвала оскарженню не підлягає.СуддяП.Г. Паламар

Витяг з Кодексу адміністративного судочинства про процесуальні права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі, встановлені статтями 49, 51.

Стаття 49. Права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі

1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.

2. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.

3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:

1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;

2) знайомитися з матеріалами справи;

3) заявляти клопотання і відводи;

4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;

5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;

6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;

7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;

8) знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання, протоколом про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них;

9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;

10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;

11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.

4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Стаття 51. Права та обов'язки сторін

1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право в будь - який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.

2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.


Судовий реєстр по справі 2а/2370/879/2012

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
43613107 Ухвала 16.04.2015 Кузьменко В. В. Київський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
25438853 Ухвала 27.07.2012 Кузьменко В. В. Київський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
23661738 Постанова 19.04.2012 П.Г. Паламар Черкаський окружний адміністративний суд Адміністративне
44791435 Ухвала 02.04.2012 П.Г. Паламар Черкаський окружний адміністративний суд Адміністративне
22109630 Ухвала 22.03.2012 П.Г. Паламар Черкаський окружний адміністративний суд Адміністративне