Адміністративні справи (до 01.01.2019) /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 2а-2195/12/0170/1

Дата ухвалення рішення:
27.02.2012
Зареєстровано:
02.04.2012
Cуддя:
Трещова О.Р.
Оприлюднено:
02.04.2012
Категорія справи:
Справи зі спорів з приводу охорони навколишнього природного середовища, зокрема зі спорів щодо:
Суд:
Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Адміністративне

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

вул. Севастопольська, 43, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95013

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху


27 лютого 2012 р.Справа № 2а-2195/12/0170/1


Суддя Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим Трещова О.Р., перевіривши виконання вимог статей 104, 105, 106 КАС України за адміністративним позовом Сільскогосподарського виробничого кооперативу ім. Т.Г. Шевченко до Державної служби геології та надр України про спонукання до виконання певних дій,

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду АР Крим надійшов адміністративний позов Сільскогосподарського виробничого кооперативу ім. Т.Г. Шевченко до Державної служби геології та надр України про спонукання до виконання певних дій.

Позовна заява не відповідає вимогам ст. 106 КАС України та підлягає залишенню без руху з наступних підстав.

Відповідно п.2 ч.1 ст. 106 КАС України у позовній заяві зазначаються ім'я(найменування) позивача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі.

З метою з’ясування всіх зазначених обставин та підтвердження праводієздатності сторін до позову додається витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

В порушення п. 3 ч. 1 ст. 106 КАС України позивачем не наданий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців стосовно позивача.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 106 КАС України у позовній заяві зазначаються зміст позовних вимог згідно з частинами четвертою і п'ятою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.

Таким чином, позивачу необхідно обгронтувати свої позовні вимоги та зазначити яким саме нормативним актам суперечить наказ, що є предметом спору.

Відповідно до частини 2 ст. 106 КАС України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.

В порушення частини 2 ст. 106 КАС України позивачем не надані наступні докази в підтвердження позовних вимог:

- дозвіл на користування надрами;

- - всі документи, на підставі яких він видавався.

Згідно до положень ст. 108 КАС України адміністративний позов підлягає залишенню без руху з наданням заявнику строку для усунення недоліків до 27 березня 2012 року.

Керуючись п. 3 ч. 1, 2, 5 ст. 106, 108 КАС України суд

УХВАЛИВ:

1. Залишити позовну заяву без руху.

2. У строк до 27.03.12 усунути вказані недоліки

3. Після усунення недоліків позовної заяви документи до суду направляти із обов'язковою вказівкою на номер справи 2а-2195/12 та зазначенням прізвища судді, який прийняв ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

У разі невиконання цієї ухвали позовна заява буде вважатися неподаною та повернута.

Ухвала набирає законної сили протягом 5 днів з дня її проголошення. Якщо справу розглянуто у порядку письмового провадження або без виклику особи, яка її оскаржує, ухвала набирає законної сили через 5 днів з дня її отримання. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження. Апеляційна скарга подається до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної республіки Крим протягом 5 днів з дня її проголошення. У разі розгляду справи у порядку письмового провадження або без виклику особи, яка її оскаржує,, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Севастопольського апеляційного адміністративного суду.

Після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, особа має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.

Суддя Трещова О.Р.


Судовий реєстр по справі 2а-2195/12/0170/1

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
25173902 Ухвала 09.04.2012 Трещова О.Р. Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим Адміністративне
22234068 Ухвала 27.02.2012 Трещова О.Р. Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим Адміністративне