Адміністративні справи (до 01.01.2019) /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 2а-3795/12/2670

Дата ухвалення рішення:
21.03.2012
Зареєстровано:
04.04.2012
Cуддя:
Аблов Є.В.
Оприлюднено:
04.04.2012
Категорія справи:
Справи зі спорів з приводу охорони навколишнього природного середовища, зокрема зі спорів щодо:
Суд:
Окружний адміністративний суд міста Києва
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Адміністративне


ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА

01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

У Х В А Л А

про відкриття провадження в адміністративній справі


21 березня 2012 року м. Київ№ 2а-3795/12/2670


Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва –Аблов Є.В., розглянувши матеріали адміністративного позову товариства з обмеженою відповідальністю «Сандора»до Міністерства екології та природних ресурсів України про визнання протиправними дії та скасування наказу частково, -

В С Т А Н О В И В:

З позовом до Окружного адміністративного суду міста Києва звернулось товариство з обмеженою відповідальністю «Сандора»до Міністерства екології та природних ресурсів України про визнання протиправними дії та скасування наказу частково.

Розглянувши зазначений адміністративний позов та додані до нього документи, вважаю, що позов підсудний Окружному адміністративного суду міста Києва, підстав залишити адміністративний позов без руху або повернути його відповідно до ст.108 КАС України, а також для відмови в відкритті провадження по справі згідно ст.109 КАС України –не встановлено.

Відповідно до ст.107 КАС України вважаю можливим відкрити провадження у справі, надіслати копію адміністративного позову та доданих документів відповідачу.

Керуючись ст. 107 КАС України, суд, -

У Х В А Л И В :

1. Відкрити провадження в адміністративній справі, яка буде розглядатись головуючим суддею Абловим Є.В.

2. Закінчити підготовче провадження та призначити справу до розгляду у судове засідання на 04 квітня 2012 року о 10:30 год.

3. Судове засідання відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Командарма Каменєва, 8, корпус 1, зал судового засідання № 36.

4. Явку повноважних представників сторін визнати обов’язковою.

5. Надіслати сторонам копію ухвали про відкриття провадження в справі, відповідачу (суб’єкту владних повноважень) відповідно до п. 5 ч.5 статті 107 КАС України надати не пізніше 04.04.12 р., у разі заперечення проти позову письмові заперечення та всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов.

Справа буде розглядатися колегіально у складі трьох суддів.

Копію адміністративного позову та додані документи надіслати відповідачу.

Ухвала про відкриття провадження оскарженню не підлягає.

Суддя Є.В. Аблов


Додаток на адресу відповідача: позовна заява з додатками на _________аркушах.

Інформація про процесуальні права і обов’язки осіб, які беруть участь у справі.

Відповідно до ст.49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.

Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.


Судовий реєстр по справі 2а-3795/12/2670

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
26493361 Ухвала 09.10.2012 Логвиненко А.О. Вищий адміністративний суд України Адміністративне
49890930 Ухвала 03.10.2012 Логвиненко А.О. Вищий адміністративний суд України Адміністративне
25842337 Ухвала 18.07.2012 Логвиненко А.О. Вищий адміністративний суд України Адміністративне
24677595 Ухвала 29.05.2012 Василенко Я.М Київський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
23674845 Ухвала 04.04.2012 Аблов Є.В. Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
22291572 Ухвала 21.03.2012 Аблов Є.В. Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне