Адміністративні справи (з 01.01.2019) /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 120/76/19-а

Дата ухвалення рішення:
11.01.2019
Зареєстровано:
12.01.2019
Cуддя:
Воробйова Інна Анатоліївна
Оприлюднено:
14.01.2019
Категорія справи:
Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо
Суд:
Вінницький окружний адміністративний суд
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
АдміністративнеУ Х В А Л А

про відкриття провадження у адміністративній справі


м. Вінниця

11 січня 2019 р. Справа № 120/76/19-а


Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Воробйова Інна Анатоліївна, розглянувши матеріали:

за позовом: ОСОБА_1 (вул. Некрасова, 50, смт.Літин, Вінницька область)

до: Департаменту патрульної поліції Національної поліції України (вул. Федора Ернста, 3, м. Київ)

про: стягнення заборгованості по заробітній платі


ВСТАНОВИВ:


До Вінницького окружного адміністративного суду надійшли матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Департаменту патрульної поліції Національної поліції України про стягнення заборгованості по заробітній платі .

Обгрунтовуюючи позовні вимоги, позивач вказує, що йому безпідставно не виплачено визначену чинним законодаством доплату за службу в нічний час та не нараховано індексацію на грошове забезпечення, що і стало підставою для звернення до суду.

Відповідно до статті 168 Кодексу адміністративного судочинства України, позов пред’являється шляхом подання позовної заяви в суд першої інстанції.

При цьому, частинами першої та другої статті 12 КАС України, передбачено, що адміністративне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).

Спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи.

В свою чергу, для цілей цього Кодексу справами незначної складності є справи, у яких суд дійде висновку про їх незначну складність, за винятком справ, які не можуть бути розглянуті за правилами спрощеного позовного провадження (п.10 ч.6 ст. 12 КАС України).

Ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами вважаю, що дана справа є незначої складності, відтак вона підлягає розгляду за правилами адміністративного судочинства в порядку спрощеного позовного провадження. Підстави для залишення її без руху, без розгляду або для відмови у відкритті провадження на даній стадії судового процесу відсутні.

На підставі викладеного доходжу висновку про наявність підстав для відкриття провадження у справі.

Керуючись статтями 171, 248, 256 КАС України,


УХВАЛИВ:


1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Департаменту патрульної поліції Національної поліції України про стягнення заборгованості по заробітній платі.

2. Розгляд справи здійснюватиметься в порядку спрощеного позовного провадження.

3. Призначити справу до судового розгляду на 14 лютого 2019 р. без виклику (повідомлення) сторін.

4. Роз’яснити відповідачу, що відповідно до статті 77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дій чи бездіяльності покладається на відповідача.

5. Встановити відповідачу строк для надання відзиву на позов протягом 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження, з поясненнями по суті заявлених вимог та доданням підтверджуючих документів у тому числі документів (розрахунок грошового забезпечення за період з 2016-2018 р. ), що підтверджують надіслання копії відзиву та доданих до нього документів позивачу, а також, у разі надходження відповіді на відзив, подати свої заперечення на дану відповідь у 2 - денний термін з дня отримання відповіді на відзив.

6. Встановити позивачу строк для подання відповіді на відзив у 2 - денний термін з дня отримання копії відзиву та доданих до нього документів, у разі такої потреби.

7. Учасники справи можуть отримати інформацію по даній справі на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет за посиланням: “http://court.gov.ua/fair/”.

8.У разі невиконання вимог ухвали суду повідомити суд про причини такого невиконання.

9. Попередити відповідача про те, що згідно частини першої статті 149 КАС України, суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід Державного бюджету України з відповідної особи штрафу у сумі від 0,3 до трьох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб у випадках:

- невиконання процесуальних обов’язків, зокрема ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу;

- зловживання процесуальними правами, вчинення дій або допущення бездіяльності з метою перешкоджання судочинству;

- неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, або неподання таких доказів без поважних причин суб’єктом владних повноважень.


Ухвала суду набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 256 КАС України.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 294 КАС України ухвала про відкриття провадження у справі може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду, лише у випадку її постановлення з порушення правил підсудності.

Суддя Воробйова Інна Анатоліївна

Судовий реєстр по справі 120/76/19-а

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
81951627 Ухвала 24.05.2019 Шидловський В.Б. Сьомий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
80474200 Рішення 11.03.2019 Воробйова Інна Анатоліївна Вінницький окружний адміністративний суд Адміністративне
79868202 Ухвала 18.02.2019 Воробйова Інна Анатоліївна Вінницький окружний адміністративний суд Адміністративне
79808893 Ухвала 14.02.2019 Воробйова Інна Анатоліївна Вінницький окружний адміністративний суд Адміністративне
79118993 Ухвала 11.01.2019 Воробйова Інна Анатоліївна Вінницький окружний адміністративний суд Адміністративне