Адміністративні справи (з 01.01.2019) /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 120/78/19-а

Дата ухвалення рішення:
15.01.2019
Зареєстровано:
16.01.2019
Cуддя:
Поліщук Ірина Миколаївна
Оприлюднено:
18.01.2019
Категорія справи:
Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо
Суд:
Вінницький окружний адміністративний суд
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
АдміністративнеУ Х В А Л А

про відкриття провадження у адміністративній справі


м. Вінниця

15 січня 2019 р. Справа № 120/78/19-а


Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Поліщук Ірина Миколаївна, розглянувши матеріали:

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Електрокабель" (вул. В. Стуса, 3/1, м. Вінниця)

до: Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області (вул. Максимовича, 19, м. Вінниця

про: визнання дій протиправними та скасування рішення

ВСТАНОВИВ:

До Вінницького окружного адміністративного суду надійшли матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Електрокабель" до Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області про визнання дій протиправними та скасування рішення.

Позовні вимоги мотивовані протиправністю дій Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області щодо проведення планової перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю "Електрокабель", а також постанови про накладення штрафних санкцій.

Відповідно до статті 168 Кодексу адміністративного судочинства України, позов пред'являється шляхом подання позовної заяви в суд першої інстанції.

В силу приписів статті 12 КАС України визначено, що адміністративне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).

Вирішуючи питання про можливість розгляду даної справи в порядку спрощеного позовного провадження, суд виходив з наступного.

У відповідності до п. 10 ч. 6 ст. 12 КАС України, справами незначної складності є інші справи, у яких суд дійде висновку про їх незначну складність, за винятком справ, яку не можуть бути розглянуті за правилами спрощеного позовного провадження.

На підставі викладеного, ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами вважаю, що вона підлягає розгляду за правилами адміністративного судочинства в порядку спрощеного позовного провадження, підсудна Вінницькому окружному адміністративному суду, подана з додержанням вимог встановлених статтями 160, 161, 172 КАС України, що є підставою для відкриття провадження у справі.

Керуючись статтями 171, 248, 256 КАС України, -

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Електрокабель" до Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області про визнання дій протиправними та скасування рішення.

2. Розгляд справи здійснюватиметься суддею Поліщук Іриною Миколаївною одноособово, в порядку спрощеного позовного провадження.

3. Призначити справу до судового розгляду на 05 лютого 2019 р. о 10:30 год. в залі судового засідання № 6 Вінницького окружного адміністративного суду, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Брацлавська, 14.

4. Встановити відповідачу 15-денний строк з дня отримання ухвали про відкриття провадження для подання відзиву на позов із поясненнями по суті заявлених вимог та доданням підтверджуючих документів у тому числі документів, що підтверджують надіслання копії відзиву та доданих до нього документів позивачу, а також, у разі надходження відповіді на відзив, подати свої заперечення у 2 - денний термін з дня отримання відповіді на відзив.

5. Запропонувати позивачу у 3-денний строк з дня отримання відзиву подати відповідь на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

6. Роз'яснити відповідачу, що відповідно до ч. 4 ст. 159 КАС України, неподання суб'єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.


Учасники справи можуть отримати інформацію по даній справі на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет за посиланням: «http://court.gov.ua/fair/».


Ухвала суду набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 256 КАС України.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 294 КАС України ухвала про відкриття провадження у справі може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду, лише у випадку її постановлення з порушення прави підсудності.

Суддя Поліщук Ірина Миколаївна

Судовий реєстр по справі 120/78/19-а

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
80343292 Ухвала 05.03.2019 Поліщук Ірина Миколаївна Вінницький окружний адміністративний суд Адміністративне
80343418 Рішення 05.03.2019 Поліщук Ірина Миколаївна Вінницький окружний адміністративний суд Адміністративне
79164041 Ухвала 15.01.2019 Поліщук Ірина Миколаївна Вінницький окружний адміністративний суд Адміністративне