Інші /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 1-108/10/1605

Дата ухвалення рішення:
19.07.2010
Зареєстровано:
28.11.2010
Cуддя:
Радзівон О.І.
Оприлюднено:
29.11.2010
Категорія справи:
Інші
Суд:
Гребінківський районний суд Полтавської області
Форма судового рішення:
Вирок
Форма судочинства:
Кримінальне

справа № 1-108/10/1605

В И Р О К

І М ’Я М У К Р А Ї Н И

19 липня 2010 року м. Гребінка

Гребінківський районний суд Полтавської області у складі: головуючого судді Радзівона О.І., при секретарі Кузуб В.В., за участю прокурора Барташа М.М., підсудного ОСОБА_1, розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Гребінці кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Київ, мешканця АДРЕСА_1 українця, громадянина України, освіта базова загальна середня, студент професійного училища м. Київ, не одруженого, не працюючого, на утриманні не має, раніше не судимого, у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК, -

В С Т А Н О В И В:

Підсудний ОСОБА_1 04 травня 2010 року перебуваючи на залізничному вокзалі ст. Гребінка Південної залізниці в стані алкогольного сп’яніння помітив біля будівлі багажного відділення скутер марки «Хонда Такт» червоного кольору, який належить на праві власності гр. ОСОБА_2. Спостерігаючи за зазначеним скутером підсудний помітив, що до нього ніхто не підходить тривалий час, підійшовши, він, впевнившись, що за ним ніхто не спостерігає, що виключало можливість втручання сторонніх осіб, скориставшись відсутністю власника, сів на скутер та відпихаючись ногами поїхав у бік наземного мосту залізничного вокзалу ст. Гребінка, де був затриманий працівниками міліції.

Таким чином, підсудний ОСОБА_1 04.05.2010 року близько 18 год. 40 хв. при зазначених вище обставинах здійснив закінчений замах на викрадення скутера марки «Хонда Такт»червоного кольору реєстраційний номер НОМЕР_1 вартістю, згідно висновку товарознавчої експертизи від 07.06.2010 року, 1 956 (одна тисяча дев’ятсот п’ятдесят шість) грн., але з причин, що не залежали від його волі, не закінчив злочин.

В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою вину визнав повністю, у скоєному злочині щиро кається.

На підставі ст. 299 КПК, за згодою учасників судового процесу, суд визнав недоцільним дослідження доказів стосовно тих фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються та обмежив дослідження фактичних обставин справи допитом підсудного та наявними матеріалами кримінальної справи.

Виходячи з наведених у справі доказів та показань підсудного, суд вважає, його вину у вчиненні інкримінованого злочину повністю доведеною і кваліфікує дії ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), що не було доведене до кінця з причин, які не залежали від його волі.

З метою призначення покарання, необхідного й достатнього для виправлення підсудного та попередження нових злочинів, враховуючи відповідно до ст. 65 КК ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом'якшують та обтяжують покарання, суд, виходячи з засад та принципів призначення покарання як такого, вважає за доцільне і необхідне застосувати до підсудного ОСОБА_1 покарання у виді громадських робіт.

Підсудний ОСОБА_1 раніше не судимий (а.с. 77-80), ніде не працює, характеризується виключно з позитивної сторони (а.с. 82-83), на обліку у лікарів психіатра та нарколога не перебуває (а.с. 85, 87), працездатний (а.с. 88). Відповідно до ст. 66 КК обставинами, що пом’якшують покарання підсудного, суд визначив його щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину. Згідно із ст. 67 КК обставиною, що обтяжує покарання підсудного, судом визначено вчинення злочину в стані алкогольного сп’яніння.

Цивільний позов у справі не заявлено.

Судові витрати у справі відсутні.

Питання про речові докази вирішено у відповідності до ст. 81 КПК України.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 81, 323-324 КПК, суд, -

З А С У Д И В:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_5 за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК до 100 (ста) годин громадських робіт.

Речовий доказ –скутер марки «Хонда Такт» червоного кольору, реєстраційний номер НОМЕР_1, повернутий потерпілому –залишити у його власності.

Цивільний позов у справі не заявлено.

Судові витрати у справі відсутні.

Запобіжний захід ОСОБА_1 - підписку про невиїзд - до набрання вироком законної сили залишити без змін.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду Полтавської області через Гребінківський районний суд Полтавської області учасниками процесу протягом 15 діб з моменту його проголошення, а засудженим в той же строк з моменту вручення його копії.

Суддя підпис О.І. Радзівон

Вирок набрав законної сили та підлягає виконанню.

Ст.секретар

Гребінківського районного суду

Полтавської області В.А.Черниш


Судовий реєстр по справі 1-108/10/1605

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
12458814 Вирок 19.07.2010 Радзівон О.І. Гребінківський районний суд Полтавської області Кримінальне
68488032 Постанова 12.07.2010 Радзівон О. І. Гребінківський районний суд Полтавської області Кримінальне