Інші /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 2042/5-1/11

Дата ухвалення рішення:
13.01.2011
Зареєстровано:
25.01.2011
Cуддя:
Адамов І. М.
Оприлюднено:
25.01.2011
Категорія справи:
Інші
Суд:
Ізюмський міськрайонний суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Кримінальне

Ізюмський міськрайонний суд Харківської області

Справа № 2042/5-1/11

П О С Т А Н О В А13.01.2011м. ІзюмІзюмський міськрайонний суд Харківської області у складі: головуючого - судді Адамова І.М., з участю секретаря - Ісаєвої Ю.В., прокурора – Петренка Р.М., представника кримінально-виконавчої інспекції Ізюмського району Державного департаменту України за питань виконання покарань в Харківський області ОСОБА_1, розглянувши подання зазначеної вище інспекції від 06 грудня 2010 року про звільнення від покарання засудженого

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Ізюм, Харківської області, громадянина України, одруженого, з повною загальною середньою освітою, мешкає за адресою: АДРЕСА_1

В С Т А Н О В И В:

04 грудня 2009 року вироком Ізюмського міськрайонного суду Харківської області ОСОБА_2 було засуджено за ч. 1 ст. 185 КК України до позбавлення волі на строк 1 рік з іспитовим строком на 1 рік.

Подання свідчить, що за період іспитового строку ОСОБА_2 за місцем проживання характеризується позитивно, за період відбування покарання нового злочину не скоїв, до адміністративної відповідальності не притягувався, виконував усі умови відбуття покарання.

Обговоривши вищевказане подання, вислухавши пояснення представника інспекції та висновок прокурора, який вважав необхідним звільнити засудженого від відбування покарання, суд вважає, що подання слід задовольнити.

ОСОБА_2 виправдав довіру суду, протягом іспитового строку не здійснив нового злочину і виконав покладені на нього обов’язки, тому його слід звільнити від відбування покарання.

Керуючись ч.1 ст. 78 КК України, ст. ст. 408-1, 411 КПК України, суд -

П О С Т А Н О В И В

Подання кримінально-виконавчої інспекції Ізюмського району Державного департаменту України за питань виконання покарань в Харківський області від 06 грудня 2010 року задовольнити: ОСОБА_2 від відбування покарання, призначеного вироком Ізюмського міськрайонного суду Харківської області -з в і л ь н и т и.

Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.

Суддя Ізюмського міськрайонного суду І. М. Адамов