У порядку процесуального законодавства (до 01.01.2019) /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 505/842/14-п

Дата ухвалення рішення:
04.03.2014
Зареєстровано:
05.05.2014
Cуддя:
Бондаренко Н. В.
Оприлюднено:
07.05.2014
Категорія справи:
У порядку процесуального законодавства (до 01.01.2019)
Суд:
Котовський міськрайонний суд Одеської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Адмінправопорушення

Справа № 505/842/14-п

Провадження № 3-в/505/2/2014ПОСТАНОВА

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


04.03.2014 року Котовський міськрайонний суд Одеської області у складі головуючого судді - Бондаренко Н.В., при секретарі - Шершун О.О., розглянувши подання начальника ВДВС Котовського МРУЮ Одеської області Яворського Г.В. про встановлення способу примусового виконання рішення суду, -


В С Т А Н О В И В:


Начальник відділу державної виконавчої служби Котовського міжрайонного управління юстиції Одеської області Яворський Г.В. звернувся до суду із заявою про встановлення способу примусового виконання постанови №3-1899 виданої 24.06.2010 року Котовським міськрайонним судом, у якій просив суд встановити спосіб примусового виконання постанови суду шляхом знищення конфіскованого автомобіля маки Nissan Sunny 1991 року випуску, д/н НОМЕР_2 - здачі на металобрухт ДП «Заготівельник» Котовського СТ «Мрія» та спрямування отримання коштів до державного бюджету України.

Представник заявника у судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином. Не явка заявника не перешкоджає розгляду заяви.

Вивчивши матеріали заяви, перевіривши докази надані заявником, суд приходить до висновку про можливість задоволення заявлених вимог з наступних підстав.

Так, постановою Котовського міськрайонного суду від 24.06.2010 року, ОСОБА_2 було визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 349 Митного Кодексу України та накладено стягнення у вигляді конфіскації автомобілю марки «Nissan Sunny», кузов № НОМЕР_1, д.н. НОМЕР_2

Вказана постанова знаходиться на виконанні в ВДВС Котовського МРУЮ. 06.06.2013 року відділ державної виконавчої служби уклав договір № 16-0398/13 з аукціону з реалізації вказаного автомобілю.

Конфіскований автомобіль тричі був виставлений на реалізацію з проведенням встановлених чинним законодавством уцінок майна. Але вказаний автомобіль реалізований не був, та його було знято з реалізації у зв'язку із відсутністю купівельного попиту на нього.

06.12.2013 року на сайті, в мережі Інтернет, «Система публічних торгів конфіскованим та арештованим майном» було розміщено оголошення про безоплатну передачу конфіскованого майна. Однак жодна особа не виявила бажання, безоплатно прийняти вказаний автомобіль. Це було пов'язано із тим, що особа, яке прийме вказаний автомобіль, має сплатити митні платежі згідно довідки Південної митниці на суму 61 149 гривень 69 копійок.

21.01.2014 року комісія з питань розпорядження конфіскованим майном прийняла рішення звернутися до суду із заявою про встановлення порядку виконання рішення суду, щодо подальшого розпорядження конфіскованим майном.

Згідно до вимог ст.ст. 299, 304, 305 КУпАП, постанова про накладення адміністративного стягнення звертається до виконання органом (посадовою особою), який виніс постанову. При цьому орган, який виніс постанову про накладення адміністративного стягнення вирішує питання, пов'язанні з її виконанням та здійснює належний контроль.

Згідно ч.1 ст.36 Закону України «Про виконавче провадження», за наявності обставин, що ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим, державний виконавець за власною ініціативою чи за заявою сторін, а також самі сторони мають право

звернутися до суду, який видав виконавчий документ, із заявою про відстрочку або розстрочку виконання, а також про встановлення або зміну способу і порядку виконання.

Враховуючи, що конфісковане майно не має попиту та непотрібне жодній особі безоплатно, суд вважає а необхідне заяву начальника ВДВС Котовського МРУЮ Одеської області про встановлення способу примусового виконання рішення суду підлягає задоволенню.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 304, 305 КУпАП, та ч.1 ст.36 Закону України «Про виконавче провадження», суд -


ПОСТАНОВИВ:


Заяву начальника ВДВС Котовського МРУЮ Одеської області про встановлення способу примусового виконання рішення суду.

Встановити спосіб примусового виконання постанови Котовського міськрайонного суду Одеської області 24.06.2010 року № 3-1899/2010 - знищити конфіскований автомобіль марки «Nissan Sunny» 1991 року виробництва, д/н НОМЕР_2 кузов № НОМЕР_1, шляхом здачі на металобрухт до ДП «Заготівельник» Котовського СТ «Мрія» (просп. Перемоги 2 м.Котовськ Одеська область) та спрямувати отримані кошти до державного бюджету України.Суддя -