У порядку процесуального законодавства (до 01.01.2019) /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 206/5233/14-к

Дата ухвалення рішення:
15.08.2014
Зареєстровано:
12.09.2014
Cуддя:
Мірошниченко Н. В.
Оприлюднено:
17.09.2014
Категорія справи:
У порядку процесуального законодавства (до 01.01.2019)
Суд:
Самарський районний суд м. Дніпропетровська
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Кримінальне

.

САМАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

Справа № 206/5233/14-к

15.08.2014 року Провадження № 1-в/206/735/14

Самарський районний суд м. Дніпропетровська у складі:

головуючий - суддя Мірошниченко Н.В.,

за участю секретаря Ременяк М.С.,

прокурора Спєсивцев А.В.,

захисника-адвоката ОСОБА_2

представника заявника, лікаря-психіатра Зарафян В.А.

розглянувши у відкритому виїзному судовому засіданні у м. Дніпропетровськ подання Комунального закладу «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня» Дніпропетровської обласної Ради відносно

ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Р. Молдова, м. Кишинів, громадянина України, маючого середню освіту, мешкавшого за адресою: АДРЕСА_1, раніше судимого, до якого застосовані примусові заходи медичного характеру в умовах відділення з посиленим наглядом згідно ухвали Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 29.01.2014 року,

про продовження примусових заходів медичного характеру,


В С Т А Н О В И В:


07.08.2014 року до Самарського районного суду м. Дніпропетровська надійшло подання Комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна психіатрична лікарня" Дніпропетровської обласної ради про продовження примусових заходів медичного характеру ОСОБА_5.

У вказаному поданні КЗ "Дніпропетровської клінічної психіатричної лікарні" посилається на те, що згідно ухвали Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 29.01.2014 року до ОСОБА_5 були застосовані заходи медичного характеру в умовах відділення з посиленим наглядом.

В судовому засіданні представник заявника, лікар-психіатр підтримав подання.

Прокурор підтримав подання закладу «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня» Дніпропетровської обласної Ради відносно ОСОБА_5.

ОСОБА_5 в судовому засіданні підтримав подання закладу «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня» Дніпропетровської обласної Ради.

Захисник не заперечував проти задоволення подання.

Суд, дослідивши матеріали справи, заслухавши учасників судового засідання, вважає, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 95 КК України, продовження, зміна або припинення застосування примусових заходів медичного характеру здійснюється судом за заявою представника психіатричного закладу (лікаря-психіатра), який надає особі таку психіатричну допомогу, до якої додається висновок комісії лікарів-психіатрів, який обґрунтовує необхідність продовження, зміни або припинення застосування таких примусових заходів.

Згідно ч.3, 4 ст. 19 Закону України «Про психіатричну допомогу», продовження, зміна або припинення застосування примусових заходів медичного характеру здійснюються судом за заявою представника психіатричного закладу (лікаря-психіатра), який надає особі таку психіатричну допомогу, на підставі висновку комісії лікарів-психіатрів.

Відповідно до ч.1 ст. 514 КПК України продовження, зміна або припинення застосування примусових заходів медичного характеру здійснюється на підставі ухвали суду, в межах територіальної юрисдикції якого застосовується цей захід чи відбувається лікування.

Згідно ч.3 ст. 514 КПК України розгляд питання про продовження, зміну чи припинення застосування примусових заходів медичного характеру здійснюється за поданням представника медичного закладу (лікаря-психіатра), де тримається дана особа, у передбаченому статтею 95 Кримінального кодексу України та статтею 512 цього Кодексу порядку. До подання додається висновок комісії лікарів-психіатрів, який обґрунтовує необхідність продовження, зміни або припинення застосування таких примусових заходів.

Таким чином, в поданні та акті на ОСОБА_5, який перебуває на примусових заходах медичного характеру № 104 від 29.07.2014 р. вказано, що за час перебування у стаціонарі стан хворого дещо поліпшився, але останній потребує подальшого лікування на забезпечення стійкої ремісії та проведення соціально-реабілітаційних заходів, що є підставою для продовження примусових заходів медичного характеру ОСОБА_5 строком на 6 місяців.

Керуючись ст.ст. 19,22 Закону України "Про психіатричну допомогу", ст.ст. 94, 95 Кримінального кодексу України, ст.ст. 503, 512-514 Кримінального процесуального кодексу України, суд,

У Х В А Л И В:


Подання Комунального закладу «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня» Дніпропетровської обласної Ради відносно ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1 про продовження примусових заходів медичного характеру - задовольнити

Продовжити ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1 примусові заходи медичного характеру в умовах відділення з посиленим наглядом строком на 6 місяців.

Ухвала може бути оскаржена в судову палату з кримінальних справ Апеляційного суду Дніпропетровської області протягом 7 (семи) днів.


Суддя Н.В. МірошниченкоСудовий реєстр по справі 206/5233/14-к

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
40431714 Ухвала 15.08.2014 Мірошниченко Н. В. Самарський районний суд м. Дніпропетровська Кримінальне
40431671 Ухвала 08.08.2014 Мірошниченко Н. В. Самарський районний суд м. Дніпропетровська Кримінальне